יום חמישי, 17 במרץ 2011

שיהיה לכם יום כתום !

השמש האביבית מבצבצת לה מבעד לחלון. האביב בפתח ואצלנו בישראל אפשר להגיד שהקיץ הגיע!
על פי תכתיבי האופנה הקיץ הזה תלבשו כתום, אז אני מאחלת לכולן שיהיה לכן יום כתום.

אני אימצתי את הצבע הזה כבר בשנה שעברה

כתום טעים
Chipotle Butternut Squash and Black Bean Burrito Bowl
הארצישראלי הנצחי. תפוז
הישראלי הנצחי - תפוז
 הכתום הוא, כאמור, צבע מעורר תאבון ומעודד את מערכת העיכול לפעול. בטא קרוטן הוא צבען כתום המצוי בגזר, בבטטה, במשמש, באפרסק ובמזונות כתומים אחרים. בטא קרוטן מעניק לצמחים את צבעם הכתום (או הירוק כהה). בטא קרוטן הופך בגוף לויטמין A החיוני לגדילה ולהתפתחות תקינות בכלל ולהתפתחות העצמות והשיניים בפרט. הוא חיוני לראייה תקינה ושומר על בריאות העור, הריריות ויכולתן לעמוד בפני חיידקים (באף, בגרון, בריאות, במערכת העיכול ובדרכי השתן). נוכחות של בטא קרוטן עשויה לסייע במניעת מחלות לב וסרטן.

ואם מדברים על כתומים, אי אפשר בלי להזכיר את התפוז הארצישראלי (שיא של ויטמין C) וכמובן את המלך הטרופי, המנגו. גם המנגו עשיר בבטא קרוטן ובגלל הריכוז הגבוה שלו בפרי שימש המנגו בעבר במדינות מוצאו לתיקון חסרים בויטמין A. חוץ מזה הוא טעים. יאמי.
כתום בבגד
כתום ממריץ, מעורר מוטיבציה ומגביר שאפתנות. אם אתם לובשים כתום והרבה, סביר להניח שאתם אנרגטיים מאוד, כשרוניים, בעלי יכולת התמצאות, לעתים קצרי רוח, בעלי כוח רצון, פעילים, הישגיים ותחרותיים. יש סיכוי שאתם גם מאוד רגשניים ואו אף שתלטנים. זוהי גם הסיבה שבגלל הצבע שייצג את מחנה המתנגדים לפינוי בתקופת ההתנגדות היה כתום.

מצד שני, כתום הוא לא צבע מתאים ללבישה לראיון עבודה, מאחר שהוא מעט מאיים ומשדר הרפתקנות, ולא את כל המסרים שאנו רוצים לשדר כדי להתקבל לעבודה.
<span class=
poppy red
 

<span class=
image
Nicole by OPI iPhone 4 App
: )
לכל קוראי היקרים
חג פורים שמח


 


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

Thank`s for leaving a sweet little note! it makes my day

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...