יום שישי, 13 באפריל 2012

הדבקת ריסים - בשבילכם זה טרנד בשבילי פק"ל כיסים

אחרי דפדופים בלתי פוסקים במגזיניים בינלאומיים הפך הטרנד הזה למשהו בלתי נפרד ממני... זה נראה לי הכי טבעי שיש בתנאי שיודעים להדביק לפי ההוראות ולדעת לבחור ריסים שהם מתאימים לצורת העיין ולא מוגזמים "פורים".

אני אוהבת לקנות ריסים בודדקים כי אני מדביקה בדרך כלל רק בצדדים וריסים שהם בודדים הם הרבה יותר נוחים ולא מרגישים תחושה מוזרה בעיניים, לכל אותם הבנות שחושבות שזה שזה סתם מיותר, ממליצה לנסות ותראו שתתמכרו...

עוד הרבה לפני התוכנית של "האח הגדול" הטרנד הזה היה אין ובאותו הזמן היתי בטיול בחו"ל ושם בפעם הראשונה התנסתי בלהדביק ולא ממש הצלחתי לבד. אבל כשהגעתי לארץ היתה לי חתונה של חברה שלי ורציתי להשקיע באיפור והלכתי להתאפר ב MAC בקניון עזריאלי ושם המאפר בפעם הראשונה הסביר לי איך עושים זאת בקלות ולבד ומשם זה הסטוריה.

ענקית הריסים "Ardell"
משיקה את dura lash – ריסים בודדים לעיצוב אישי וייחודי של הריסים – בערכה לשימוש מושלם
 

חברת "ארדל" המובילה בעולם בתחום הריסים המלאכותיים, משיקה את Dura lash  - ריסים בודדים לעיצוב אישי וייחודי של הריסים – בערכה מאובזרת לשימוש מושלם.
Starter kit - של dura lash  - כוללת 56 ריסים בודדים המגיעים בצבע שחור ארוך.  מלבד מקבצי הריסים יש בערכה את כל הפריטים הדרושים כדי להצליח להדביק ריסים נפרדים: פינצטה ושני בקבוקי דבק Lashtite. 
מחיר הערכה לצרכן: 74.99 שקל.
ריסים אלו הם הריסים הקרובים ביותר לריס הטבעי שפותח אי פעם, ריסים בודדים מעוגלים באופן קבוע, עמידים למים וקלים ליישום.  אפשרי לשימוש 3-4 שבועות בכל פעם. אז בנות לא לחשוב על הסטיגמה "ריסים" זה ממש יפה כדאי לכם לנסות ואני מאוד ממליצה על הסוג הזה, כי הדבק שלהם שקוף והאריזה נוחה חשימוש.

"ארדל" היא יצרנית ריסים משיער טבעי סטרילי, בעבודת יד קפדנית ועשויה משיער אדם ומיובאת ע"י ברייסון שיווק ונמכרת בסופר פארם ברחבי הארץ.

להתאמה מושלמת – מציעה "ארדל" את באתר האינטרנט הישראלי –   תוכנת התאמה אישית בה יכולה כל אחת למצוא את הריס המושלם עבורה. www.ardell.co.il

ריסי "ארדל" נמכרים בסניפי סופר פארם בכל הארץ.

2 comments:

  1. בהחלט הרבה יותר פשוט כשזה יחידים...

    השבמחק
  2. אין מצב שיהיה לי אומץ להדביק ריסים. אפילו מעגל ריסים לא מצליחה לקרב לריסי.

    השבמחק

Thank`s for leaving a sweet little note! it makes my day

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...