יום רביעי, 4 ביולי 2012

"שקיפויות" -מעצבת התכשיטים נטע לבנהמי מאיתנו לא אוהבת תכשיטים ואביזרי אופנה? 
בילדותי אני זוכרת שקיבלתי מתנה ליום הולדת קופסת תכשיטים עם 2 בלרינות מרקדות, היתי שומרת עליה מכל משמר וובתוכה את התכשיטים הקטנטנים  שקיבלתי  מסבתא שלי ליום הולדתי.
וכיום כשאני די גדולה עדיין האהבה לאומנות ועיצוב  דברים מחומרי גלם שונים תמיד מעלה לי חיוך על הפנים.
לפני כשבועיים הוזמנתי להשקת הקולקצייה "TRANSPARENCY" של מעצבת התכשיטים נטע לבנה, מאוד שמחתי להכיר את האישה האחורי העיצובים המיוחדים.
אתם מוזמנים להיכנס לעולם שכולו עיצוב - נטע לבנה עיצוב תכשיטים או ביקרו באתר הפייסבוקהתכשיט מהקולקצייה החדשה - שאני עונדת התמונה

קולקציית "שקיפויות"התפתחה מהקולקציות הקודמות לה ובעצם ממשיכה את המגמה של שילוב אקלקטי של חומרי גלם שבדרך כלל אינם מדברים באותה שפה, בסגנון מקורי וייחודי.
ההשראה לקולקציית קיץ 2012 "שקיפויות" של מעצבת התכשיטים, נטע ליבנה, הגיעה מעולם האופנה. נטע: "מצאתי את עצמי משלבת גופיות שקופות בכל מיני טקסטורות וצבעים ומתחתן גופיות חלקות בשילובי צבעים וגוונים. חשבתי שאפשר להשתמש באותו עקרון גם בתכשיטים. החלטתי להשתמש באבנים הקיימות ולעטוף אותן בטקסטורות שקופות בצבעים וגוונים ולהפוך את המראה של האבנים המוכרות למשהו חדש ולא מוכר".
נטע שואבת את השראתה ליצירה מהאווירה הארץ ישראלית, הצבעים התכולים של הים והשמיים, השמש, האדמה והפרחים. הנוף הישראלי, כפי שהוא משתקף מחלונות ביתה, משתקף גם בעיצוביה.
                                                     טווחי מחירים : 100-600 ₪

הצמיד שהתחדשתי בו

                        

תגובה 1:

  1. הטורקיז מהמם עלייך כמו עוד הרבה גוונים,
    שבוע קריר
    אפרת

    השבמחק

Thank`s for leaving a sweet little note! it makes my day

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...